Seray Bilişim uzun yılların bilişim sektörü tecrübesi ile yazılım geliştirme, web tasarım, hosting, kurumsal iletişim kılavuzluğu ve arama motoru optimizasyonu (SEO) alanlarında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Vizyon
Konusunda uzman kadrosuyla teknolojik bilgi ve iletişim konularında hizmet veren, hizmeti dünya kalite standartlarında ve sürekliliğinde alanında öncü bir yapı oluşturmak, bilgi teknolojileri alanında yurtiçi ve yurtdışında sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilir bir isim olmak ve dünya ölçeğinde bir marka olmak.

Misyon
Alanındaki konularda araştırma geliştirmeye büyük önem vermek, şirketlere ve bireylere teknolojik konularda kılavuzluk hizmeti sunmak.

Sorumluluklarımız
Müşterilerinin kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde web sitelerine yansıtmak, interneti en doğru şekilde vitrin etmektir.

Seray Bilişim, tüm işlerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Geliştirdiği projelerden emin olan Dline Bilişim eksiklikler ve hatalar olduğunda sorumluluk duygusuyla hareket eder.

KURUMLARA SUNULAN HİZMETLER

Yazılım Çözümleri
Proje bazlı java yazılımları, mobil uygulamaları, web sayfa içerik yönetimi, web sayfa dizaynı ve web programcılığı, e-ticat sitesi yazılımları.


Diğer Hizmetlerimiz

Hosting çalışmaları, elektronik posta (e-mail) hesap yönetimi, banner tasarımı, logo tasarımı, e-kart gönderimi, veri tabanı uygulamaları, arama motoru optimizasyonu (Seo), kurumsal iletişim kılavuzluğu.

Kurumsal web tasarım hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.